Горіння ППУ і вогнезахист

Горіння поролону – це важливий нюанс, який дуже хвилює споживачів. На сьогоднішній день пінополіуретан є вкрай популярним матеріалом і використовується повсюдно: у меблевій, автомобільній, будівельній промисловостях і т.д. Якщо вам потрібен вогнетривкий ППУ, що не підтримує горіння і відповідний українським стандартам пожежної безпеки, ви знайдете його в асортименті торгового дому АСАТ.

Горючість ППУ: якою є і як визначається?

Всі існуючі нині матеріали можна розділити на дві категорії: горючі (Г) і негорючі (НГ). Пожежна класифікація базується на наступних властивостях матеріалів:

 • опір займання;
 • сприяння виникненню пожежі;
 • підтримання горіння.

Горючі матеріали поділяються на:

 • слабогорючі – Г1;
 • помірно горючі – Г2;
 • нормально горючі – Г3;
 • сильногорючі – Г4.

Більшість варіацій пінополіуретану відносяться до групи Г4. Для зменшення горючості до деяких марок ППУ додаються антипірени. Такі марки належать до групи Г3.

Найбільший український виробник ППУ – Інтерфом не зупиняється на досягнутому. В офіційному торговому домі АСАТ, який належить компанії Інтерфом, пропонуються спеціальні негорючі марки пінополіуретану, що відповідають класу Г2. Звичайно ж, чим вище пожежна безпека, тим вище вартість матеріалу. Але властивості ППУ від АСАТ повністю виправдовують ціну.

Негорючий ППУ в асортименті торгового дому АСАТ

Компанія АСАТ пропонує унікальний негорючий ППУ універсального призначення – HIGHFOAM® SAFE (Хайфа Сейф). Ця марка відповідає типу HR і створювалася спеціально для автомобільної промисловості (для ЖД-промисловості зокрема). Поролон HIGHFOAM® SAFE пройшов всі офіційні тести і довів заявлені протипожежні властивості на практиці, що підтверджено документально Науково-Дослідницьким Центром Пожежної безпеки України.

Головні переваги поролону HIGHFOAM® SAFE:

 • індекс поширення полум’я по поверхні зразка – 11,9;
 • згідно 4.3.4.3 ГОСТ 12.1.044-89, за показниками токсичності під час горіння матеріал відноситься до класу Т2 (помірно небезпечні);
 • поролон HIGHFOAM® SAFE випускається в двох варіаціях – CME (негорючий стандартний) і CMHR (негорючий високоеластичний);
 • колекція має густину від 25 ± 2 до 40 ± 2 кг / м³ і жорсткістю від 2.6 до 4.4 кПа, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під будь-які потреби.

Замовити негорючий пінополіуретан HIGHFOAM® SAFE можна в будь-який час безпосередньо на сайті торгового дому АСАТ. Залиште заявку або зателефонуйте за вказаним номером. Матеріал в потрібній кількості буде оперативно доставлений в одну з філій торгового дому АСАТ. Подивитися адреси філій можна у відповідному розділі сайту з контактами.

Звертайтеся в компанію АСАТ за якісним негорючим поролоном! Вибирайте вітчизняного виробника, адже так дешевше і надійніше!