Серія Argentum
Argentum Sun
Ортопедичний матрац Argentum Sun чудово підійде усім, хто обирає матрац оптимальної жорсткості для відпочинку.
Зручний, простий та комфортний Argentum Sun буде відмінно служити, створюючи зручні умови для Вашого відпочинку.

Argentum Star
Ортопедичний матрац Argentum Star забезпечує оптимальну пружність і правильне положення хребта під час сну. Система повітрообміну, створена завдяки Y-образним повітряним каналам, забезпечує додаткову пружність та внутрішню вентиляцію в матраці. Особлива структура комірок високоеластичного пінополіуретану HIGHFOAM BIOTM дозволяє їм по різному реагувати на навантаження.
Argentum Moon
Ортопедичний матрац Argentum Moon ідеально підходить для людей, що цінують здоровий сон на м'якому матраці. Система повітрообміну, утворена завдяки V-образним повітряним каналам, забезпечує додаткову пружність і внутрішню вентиляцію в матраці. Особливі властивості м'якого пінополіуретану HIGHFOAM BIOTM дозволяють розслабити всі групи м'язів під час відпочинку, що створює відчуття затишку і комфорту.
Серія Aurum
Aurum Lyra
Двосторонній ортопедичний матрац Aurum Lyra складається з ультрам'якого і високоеластичного пінополіуретанових матеріалів HIGHFOAM BIOTM між якими розташовується шар особливо перфорованого жорсткого еластичного пінополіуретану HIGHFOAMTM. Перфорація середнього шару, по-перше забезпечує оптимальну провітрюваність матрацу, по-друге дозволяє рівномірно розподілити навантаження на різні ділянки тіла, створюючи оптимальну жорстко-ортопедичну підтримку тіла під час сну з боку високоеластичного настилу, а також уникнути відчуття «втоплення» в матраці з боку м'якого настилу.
Aurum Cassiopea
Двосторонній ортопедичний матрац Aurum Cassiopea створює приємне відчуття комфорту та затишку під час сну. Унікальна система змінення товщини верхнього та нижнього шарів матрацу, розроблена кращими технологами на виробництві, створює ортопедичні умови, які не мають аналогів. Спеціальна комбінація матеріалів дозволяє розподілити навантаження на матрац максимально рівномірно, завдяки чому ваш хребет та м'язи максимально розслабляються створюючи незрівняний відпочинок.
Aurum Andromeda
Високоортопедичний матрац Aurum Andromeda складається з унікального матеріалу з пам'яттю, що дозволяє зберегти максимально правильне положення хребта під час сну. Особливі властивості матеріалу з пам'яттю надають ефект антитиску, пере-шкоджаючи здавленню судин і капілярів. А також завдяки унікальності матеріалу меморі запобігають втраті вологи тілом людини під час сну.
Aurum Galaxy
Високоортопедичний матрац Aurum Galaxy складається з унікального матеріалу з пам'яттю, що дозволяє зберегти максимально правильне положення хребта під час сну. Особливості двостороннього дублювання матеріалом з памяттю надають матрацу ефект антитиску і особливо добре допомагають людям з проблемами варикозного розширення вен. А також завдяки унікальності матеріалу меморі запобігають втраті вологи тілом людини під час сну.
Aurum Orion
Ортопедичний моноблок, що складається з двох частин - чоловічої та жіночої. Кожна з частин різниться своїми фізико-механічними властивостями використаних біопін HIGHFOAM BIOTM, які створюють оптимально комфортні умови відповідно до маси тіла людини.
Серія Platinum
Platinum Comfort
Platinum Comfort - високоортопедичний матрац з високоеластичного пінополіуретану HIGHFOAM BIOTM. Отвори біопіни мають різні розміри і розкидані в невизначеному порядку, відповідно вони по-різному реагують на навантаження, та якнайкраще розподіляють масу тіла людини. Правильна перфорація забезпечує додатковий розподіл тиску по зонах матрацу. Завдяки особливим повітряним каналам усередині матрацного блоку, матрац відмінно провітрюється і створює оптимальний мікроклімат для здорового відпочинку.
Platinum Relax
Високоортопедичний матрац на основі прогресивного матеріалу з пам'яттю «МЕМОРІ» ідеально підлаштовуюється під форму і вагу тіла людини, розподіляючи навантаження в зонах тиску тіла на ліжко. В`язкоеластичний пінополіуретан HIGHFOAM BIOTM - матеріал стійкий до появи пилових кліщів. Запобігає больовим відчуттям, які виникають через тривалу нерухомість. Особливі властивості матеріалу з пам'яттю надають ефект антитиску, перешкоджаючи здавленню судин і капілярів.
Platinum Hercules
Унікальний високоортопедичний матрац для людей з особливими вимогами до пружності матраців. Ця модель виготовлена з високоеластичного пінополіуретану та матеріалу HIGHFOAM BIOTM, який витримує особливо високі навантаження. Даний матрац ідеально підійде для людей з масою тіла більше ста кілограм, або потребують комфортного матрацу з високою витривалою здатністю. Нерівномірна структура високоеластичного пінополіуретану створює ефект «обтікання», при цьому шар підвищеної пружності утримує жорстку структуру матрацу, дозволяючи уникнути відчуття втоплення.